Lojra me qifteli online dating

Listat zgjedhore, "thembra e Akilit" dhe varrmihset e zgjedhjeve.

Sepse po t guxonin ta bnin kt, Athina-perndesha do t'i zbriste nga pushteti sa hap e mbyll syt dhe sepse OKB-ja do tundej nga raportet e balaurve dhe helsinkasve t ktij vendi dhe Greqis "pr diskriminim etnik...".

Shqipria rrezikon prishjen e zgjedhjeve, me pasoj destabilizimin PLL: Moisiu t marr prgjegjsit kushtetuese Kryelegalisti Spahiu denoncon publikisht rrezikun e shkatrrimit t procesit me zgjedhor dhe pasojat katastrofike vijuese.

Mangsit e Kodit zgjedhor aktual, dekretuar nga Moisiu, dhe tentativat pr amendimin e tij, jan shenja paralajmruese t katastrofs zgjedhore.

LZHK, si lvizje e iniciuar dhe drejtuar personalisht nga NMT Leka I - Mbret i Shqiptarve, sht nj koalicion politiko-zgjedhor q synon matjen e forcave prball elektoratit shqiptar dhe rikthimin legjitim t opozits n pushtet.

Shpresojm q qeveria e ardhshme t jet qeveri koalicioni e s Djathts dhe jo nj qeveri e krijuar nga maxhoranca, q jan provuar joefikase deri tani.

Leave a Reply